Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Międzywydziałowe Igrzyska Studenckie IAESTE 2012

Już niedługo komitet IAESTE AGH po raz czwarty zorganizuje dla studentów Międzywydziałowe Igrzyska Studenckie, podczas których kilkuosobowe reprezentacje wydziałów AGH oraz PK staną ze sobą w szranki. W trakcie kilkunastu konkurencji zawodnicy będą musieli wykazać się zwinnością, pomysłowością, zmysłem inżynierskim, siłą oraz dużą dozą dystansu wobec siebie.

 

 

Idee przyświecające Igrzyskom to rywalizacja, jedność, mobilizacja, ale przede wszystkim zachęcenie studentów do ruchu na świeżym powietrzu poprzez dobrą zabawę! W organizacji Igrzysk pomagają nam URSS AGH, Bystrze i Sakwa.

Do rywalizacji będzie mogła przystąpić maksymalnie jedna pięcioosobowa drużyna reprezentująca barwy danego wydziału. Zapewne, jak co roku, chętnych drużyn będzie więcej. Dlatego prosimy Was o pomoc - zebranie zgłoszeń chętnych zespołów, oraz wyłonienie jednego, który stanie się reprezentacją Waszego wydziału. Sposób wyłonienia leży w Waszej gestii - możecie to zrobić poprzez głosowanie na fb, stronie Wydziału lub autorytarnie. Ważne, żeby drużna była pomysłowa (pomocne będą filmiki, hasła), wyluzowana, ale kulturalna. Dalsze informacje, przekazane zostaną Wam za pośrednictwem URSS lub bezpośrednio po kontakcie z Łukaszem.

Ilość wydziałów, które mogą zgłosić swoje drużyny jest ograniczona do dziewięciu, decyduje kolejność zgłaszania ale również pomysł (film, barwny opis itp.) Terminem zgłaszania drużyn oraz nadsyłania materiałów jest 9 Maj.


Prawdopodobnie w tym terminie odbędzie się spotkanie informacyjne dla kapitanów drużyn.
Prezentacja drużyny ta w internecie (film, opis) ale również na igrzyskach będzie podstawą do wygrania nagrody publiczności. Jako przykład zamieszczamy odnośnik do filmu przygotowanego przez zeszłorocznych zwycięzców http://youtu.be/I0r6h4qcFBQ Zwycięzcy z zeszłego roku startują jako obrońcy tytułu Wydział z którego oni pochodzą ma możliwość wystawienia drugiej drużyny.

W tym roku impreza odbędzie się w niedzielę, 20-go maja na terenie Plaży AGH. Ponieważ jest to okres Juwenaliów, dużą liczbę publiczności, sponsorów oraz patronów medialnych mamy zagwarantowaną.:)

Jak co roku przewidujemy także konkursy z nagrodami dla publiczności. Wartość sumaryczna przewidywanych nagród przekracza 20 000zł. Wystartuje 16 drużyn pięcioosobowych (4 + kapitan), w tym 10 z AGH (9 + obrońcy tytułu) oraz 6 z PK.

Osobą zajmującą się reprezentacjami wydziałów jest Łukasz Milewicz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Do niego prosimy wysyłać pytania oraz informacje i materiały na temat drużyn.

Pozdrawiamy

KL IAESTE AGH

Poprawiony: wtorek, 24 kwietnia 2012 09:23